Z życia rękodzielnika

Podaj dalej.

Witajcie 🙂 Dzisiejszy wpis będzie nieco inny. W zeszłym roku zgłosiłam się do zabawy Podaj Dalej u Oli prowadzącej blog PapierOlki. Przyznam, że trudno było wybrać, co bym chciała dostać, bo Ola tworzy cudowne rzeczy i to w kilku dziedzinach.

Tak wyglądała zawartość po otwarciu. Czekolada gdzieś po drodze przeszła w stan płynny, na szczęście smaku to nie zmieniło 😉

Upominki przyjechały w idealnym czasie, za dwa dni miałam zgłosić się do szpitala na zabieg i zaczynałam się już nim stresować. Nie wierzę, żeby był to przypadek. Czekałam wtedy na inną paczkę z zamówieniem, więc po rozpakowaniu przesyłki byłam pozytywnie zaskoczona 🙂 Akurat potrzebowałam zastrzyku pozytywnej energii.

Koperta zawierała uroczą kartkę, w której wnętrzu prócz miłych słów znajdowała się niespodzianka- śliczna frywolitkowa śnieżynka. Będę musiała zimą znaleźć dla niej jakieś eksponowane miejsce. Po kliknięciu zdjęcia możecie obejrzeć je w powiększeniu.

Z pudełka jako pierwszą wyciągnęłam minimalistyczną bransoletkę z zawieszką. Ten uśmiech zupełnie rozwiał moje niespokojne myśli.

Druga bransoletka jest większa, z dodatkiem kamieni. Strasznie podoba mi się jej wzór. Bałam się, że będzie zbyt duża na moje bardzo chude nadgarstki. Leży luźno, ale z ręki nie spada, więc będę ją nosić z radością razem z kolczykami, które uzupełniają komplet.

Zgodnie z zasadami zabawy pierwsze dwie osoby, które wyrażą chęć w komentarzu pod tym postem otrzymają ode mnie upominki. Od razu prosiłabym je o kontakt poprzez e-mail karikori.hm@gmail.com w celu podania adresów i ustalenia preferencji (chyba, że chcecie niespodziankę, wtedy wystarczy podać adres). Na wysłanie paczek będę miała cały rok, ale postaram się zrobić to szybciej.
Osoby, które otrzymają ode mnie upominki zobowiązane są ogłosić kontynuację zabawy u siebie.

Trzymajcie się i do następnego wpisu! 🙂