Prezent ślubny

Otrzymanie zaproszenia na ślub i wesele wiąże się z podarowaniem Nowożeńcom prezentu. Tutaj często pojawia się problem, co ofiarować Młodej Parze. Na przestrzeni ostatnich lat, modnym się stało, że narzeczeni, w zaproszeniach na ślub przemycają, co chcieliby otrzymać. Coraz bardziej popularnym staje się, że Młodzi nie chcą otrzymywać prezentów, które mogą się po prostu okazać nietrafionymi, a w zamian za to wolą otrzymać pieniądze, które z pewnością przydadzą im się na nowej drodze życia.

Kartki z życzeniami na ślub

Kiedy już zostanie ustalone, że prezentem dla Młodej Pary będa pieniądze, warto przyłożyć nieco starań do wyboru ładnej i ciekawej kartki z życzeniami, do której zostaną dołączone pieniądze. Spośród wielu propozycji, do najciekawszych należą:

 

  • kratka ze zdjęciem Pary Młodej, może stanowić świetną niespodziankę, zwłaszcza jeżeli ma się dostęp do zdjęć narzeczonych i nie trzeba ich prosić o podesłanie fotografii
  • kartka personalizowana, taka kartka na pewno również ucieszy Młodą Parę i będzie ciekawym dodatkiem
  • kartka zaprojektowana pod Młodą Parę, wybranie motywu, który bardzo pasuje do narzeczonych, będzie nie tylko dobrym pomysłem, ale również potwierdzeniem, o łączących bliskich relacjach gości z Państwem Młodym
  • kartka własnoręcznie robiona, miło jest otrzymywać coś własnoręcznie zrobionego
  • kartka kupiona na kiermaszu, nie dosyć że można dostać wyjątkową kartkę, to jeszcze pieniądze wydane na nią posłużą na jakiś szczytny cel

Ciekawym pomysłem może być również zrobienie fotoksiążki, zwłaszcza, kiedy żyje się w bardzo bliskich relacjach z Młodą Parą, ma się wiele wspólnych wspomnień czy przeżytych przygód. Fotoksiążka jest również niezapomnianym dodatkiem do prezentu pieniężnego.

Życzenia dla Młodej Pary – moda na życzenia

Kartki z życzeniami na ślub są świetnym rozwiązaniem na złożenie życzeń Młodej Parze. Często podczas ustnego składania życzeń nie ma zbyt wiele czasu, by przekazać w pełni tego, co chciałoby się życzyć narzeczonym. Spisanie natomiast życzeń na kartce, z pewnością zostanie na dłużej w pamięci, a Młoda Para będzie mogła do nich wrócić w przyszłości.

Wybór prezentu ślubnego dla narzeczonych ślubujących, jest ważnym elementem przygotowań do uczestnictwa w tej uroczystości. Należy zatem wcześniej dobrze przemyśleć co chce się podarować Młodej Parze. Nawet jeżeli mają to być same pieniądze, miłym gestem jest przygotowanie sobie takiej kartki z życzeniami, którą Młodzi będą chcieli zachować sobie na pamiątkę. Kartka z życzeniami na ślub wcale nie musi być nudna!